Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Niedziela, 17 Lutego 2019      21:39:55      Imieniny obchodzą: Donat, Gizela, Łukasz
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

KSIĄŻKA PAWŁA ZUCHNIEWICZA:
JAN PAWEŁ II: „BĘDĘ SZEDŁ NAPRZÓD”

Błąd podczas wczytywania grafiki!
Paweł Zuchniewicz
Jan Paweł II: „Będę szedł naprzód”
data premiery: 8 października 2009
seria: Świadkowie

Pierwsza powieściowa historia Papieża Polaka!
Książka na Dzień Papieski 16 października!
Jan Paweł II: „Będę szedł naprzód” to najnowsza książka Pawła Zuchniewicza, autora wielu bestsellerów papieskich. Nie jest to kolejna biografia „naszego świętego”, lecz trzymająca w napięciu, wzruszająca opowieść o człowieku, który odpowiedział na wezwanie Boże i zmienił życie milionów!
Pierwsza część powieści rozpoczyna się w chwili wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Śledzimy losy Papieża w czasie pierwszych pielgrzymek, jesteśmy z nim w czasie zamachu na placu Świętego Piotra. W kolejnych rozdziałach, opowiadających o dekadzie lat osiemdziesiątych od stanu wojennego w Polsce po upadek muru berlińskiego, odkrywamy Papieża - świadka wiary, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
Towarzyszymy mu w tych wszystkich wydarzeniach, wchodzimy do domów jego przyjaciół, uczestniczymy w spotkaniach z najbliższymi doradcami. Dzięki wartkiej narracji mamy poczucie, że jesteśmy tuż obok!

W przygotowaniu druga część opowieści o Janie Pawle II.

Paweł Zuchniewicz - dziennikarz, autor bestsellerowych książek o Janie Pawle II, takich jak: Cuda Jana Pawła II, Lolek, młode lata Papieża. Lolek, Wujek Karol. Kapłańskie lata Papieża, Jestem z Wami. Przez wiele lat pracował w Polskim Radiu, a następnie w Radiu Plus. Jako dziennikarz brał udział w wielu wydarzeniach z udziałem Jana Pawła II, między innymi w Światowych Dniach Młodzieży w Częstochowie (1991), Denver (1993), Manili (1995), Paryżu (1997), Rzymie (2000), Toronto (2002); Światowych Dniach Rodzin (Rzym 1994, Rio de Janeiro 1997, Rzym 2000); pielgrzymkach Jana Pawła II do Polski (1991,1995, 1997, 1999, 2002). Jego książki zostały przetłumaczone na wiele języków, w tym angielski, włoski, francuski, słowacki i węgierski.

Patronami książki są: Gość Niedzielny i portal wiara.pl


Posiadasz materiały dotyczące polskiego papieża i chcesz się nimi podzielić - zapraszamy do działu KONTAKT. Pamiętaj zawartość serwisu zależy także od Ciebie!
Strona główna do góry↑↑
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013