Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Niedziela, 17 Lutego 2019      21:42:25      Imieniny obchodzą: Donat, Gizela, Łukasz
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

KOMISJA TEOLOGÓW POPIERA BEATYFIKACJĘ JANA PAWŁA II

Komisja teologów, która zebrała się w środę w watykańskiej Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, opowiedziała się za uznaniem heroiczności cnót Jana Pawła II. Tym samym proces beatyfikacji przeszedł do decydującej fazy - przekazania dokumentacji kardynałom kongregacji. Po przedstawieniu wyników swoich prac przez kardynałów papieżowi, do zakończenia beatyfikacji brakować będzie już tylko podpisu Ojca Świętego. Zdaniem prefekta Kongregacji arcybiskupa Angelo Amato możliwość beatyfikacji papieża Polaka w kwietniu 2010 roku jest hipotezą "nie utopistyczną".


Posiadasz materiały dotyczące polskiego papieża i chcesz się nimi podzielić - zapraszamy do działu KONTAKT. Pamiętaj zawartość serwisu zależy także od Ciebie!
Strona główna do góry↑↑
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013