Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Niedziela, 17 Lutego 2019      22:09:56      Imieniny obchodzą: Donat, Gizela, Łukasz
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

NEWSY Z 2011 ROKU

Witaj na stronie o Karolu Wojtyle znanego bliżej światu jako Jan Paweł II.

Zbliża się kolejna rocznica wyboru JP2 na papieża!

Już 16 października (niedziela) będziemy obchodzić kolejną już - 33 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym dniu także poraz kolejny będą zbierane pieniądze dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży w ramach Dnia Papieskiego. Po śmierci Jana Pawła II, tradycja ta stała się poniekąd jednym ze sposobów realizacji testamentu Wielkiego Polaka.
A czy pamiętacie, że 22 października (sobota) będziemy obchodzić po raz pierwszy wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II??? Oczywiście wybór tej daty przez papieża Benedykta XVI nie był przypadkowy - przypomnijmy 22 października 1978 miała miejsce Msza Święta ineugurująca pontyfikat Jana Pawła II. Przeczytaj więcej o beatyfikacji Jana Pawła II!
Dodano: 07.10.2011 (piątek)
Autor: Administrator


Nowe szaty strony!

Od dzisiaj wprowadzamy zmiany w wyglądzie nagłówka strony. Oprócz tego oddajemy w Wasze ręce trzy kolejne skórki (wersje graficzne) strony: tuzin róż, zielono mi oraz beatyfikowany! przygotowane w celu lepszego dopasowania wyglądu serwisu do indywidualnych potrzeb. Aby zmienić wygląd domyślny wystarczy skorzystać z przycisku znajdującego się na samym dole i wybrać jedną z pięciu dostępnych szat.
Ponieważ przygotowaliśmy coś dla ciała, informujmy że już wkrótce będzie także coś dla ducha - nasz serwis zamieści kolejne encykliki Jana Pawła II ;)
Dodano: 28.04.2011 (czwartek)
Autor: Administrator


Pamięć o Janie Pawle po 6 latach!

Zbliżamy się do 6 rocznicy śmierci, a także do beatyfikacji Jana Pawła II. To dobry czas aby podjąć się kontrowersyjnego tematu - wypełniania testamentu Jana Pawła II. Tradycyjnie zachęcam Was do wysyłania swoich przemyśleń i komentarzy, najciekawsze zostaną opublikowane.
Przeczytaj artykuł!
Dodano: 26.03.2011 (sobota)
Autor: Administrator


Znamy datę beatyfikacji Jana Pawła II

Biuro prasowe Stolicy Apostolskiej poinformowało dzisiaj że msza beatyfikacyjna Jana Pawła II odbędzie się 1 maja 2011 roku na Placu Świętego Piotra, a uroczystości przewodniczyć będzie papież Benedykt XVI...
Przeczytaj więcej na ten temat!
Dodano: 14.01.2011 (piątek)
Autor: Administrator


:::Wróć do spisu newsów:::
:::Wróć do aktualnych newsów:::
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013