Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Niedziela, 17 Lutego 2019      22:38:16      Imieniny obchodzą: Donat, Gizela, Łukasz
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

NEWSY Z 2010 ROKU

Witaj na stronie o Karolu Wojtyle znanego bliżej światu jako Jan Paweł II.

Zbliża się kolejna rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża

Po raz kolejny będziemy wspominać moment wyboru naszego rodaka Karola Wojtyłę na Stolicę Piotrową. Znów odrzyją wspomienia wzruszającego, pierwszego przemówienia naszego rodaka. A ponieważ odszedł już do Domu Ojca znów będziemy niecierpliwie czekać na jego rychłą beatyfikację i ponownie powtarzać słowa wypisane na transparentach podczas Jego pogrzebu: "Święty natychmiast".
Dodano: 15.10.2010 (piątek)
Autor: Administrator


Nie żyje prezydent RP Lech Kaczyński!

Rządowy samolot rozbił się w drodze na uroczystości w Katyniu. Na jego pokładzie był Lech Kaczyński wraz z żoną. Oprócz prezydenckiej pary zginęło wielu polityków i działaczy piastujących najwyższe stanowiska w państwie. W związku z tym tragicznymi wydarzeniami łączymy się w bólu z rodzinami, przyjacielami i znajomymi ofiar sobotniej katastrofy. Jednocześnie na czas trwania żałoby narodowej strona serwisu pozostanie w ciemnej tonacji.
Dodano: 10.04.2010 (sobota)
Autor: Administrator


Zbliża się V rocznica śmierci Jana Pawła II

Już 5 kwietnia na nowo przeżyjemy wydarzenia z 2005 roku. Z tej okazji zachęcamy wszystkich, którzy mieli okazję spotkać polskiego papieża (nie tylko osobiście, ale także za pośrednictwem mediów czy tekstów napisanych przez Jana Pawła II) do podzielenia się z innymi swoimi wspomnieniami dotyczącymi Jego osoby. Piszcie jak słowa głoszone przez Niestrudzonego Pielgrzyma wpłynęły na Wasze codzienne życie. Wasze wspomnienia opublikujemy!
Dodaj swoje wspomnienie!
Dodano: 21.03.2010 (niedziela)
Autor: Administrator


:::Wróć do spisu newsów:::
:::Wróć do aktualnych newsów:::
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013