Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Niedziela, 17 Lutego 2019      22:29:34      Imieniny obchodzą: Donat, Gizela, Łukasz
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

NEWSY Z 2009 ROKU

BENEDYKT XVI PODPISAŁ DEKRET O HEROICZNOŚCI CNÓT JANA PAWŁA II

W sobotę, 19 grudnia 2009 watykańskie biuro prasowe poinformowało o podpisaniu przez Benedykta XVI dekretu o uznaniu heroiczności cnót Jana Pawła II. Wydarzenie to jest przełomem na drodze do beatyfikacji polskiego papieża...
Czytaj więcej...
Dodano: 21.12.2009 (poniedziałek)
Autor: Administrator


BEZPRAWNE ROZPOWSZECHNIANIE TREŚCI SERWISU

Strona istnieje już ponad dwa lata, co pozwoliło jej zyskać uznanie i popularność dzięki zaufaniu jakim obdarzyliście nasz serwis. Wraz z rosnącą popularnością staliśmy się źródłem kradzieży artykułów, których autorstwo przypisują sobie inne witryny. W związku z powyższym przypominamy, że rozpowszechnianie tekstów przygotowanych przez serwis "Jan Paweł II - człowiek Boga" (www.janpaweldrugi.cba.pl) możliwe jest tylko i wyłącznie w przypadku umieszczenia źródła w postaci hiperłącza, czyli linku bezpośrednio odsyłającego na naszą witrynę. Wszelkie inne próby rozpowszechniania treści z naszej strony uznawane będą za nielegalne, zaś adresy witryn będą umieszczane na specjalnie przygotowanej C Z A R N E J    L I Ś C I E. Jednocześnie apelujemy do wszystkich, którzy mają wiedzę o bezprawnym rozpowszechnianiu naszych artykułów o KONTAKT.
Dodano: 26.11.2009 (czwartek)
Autor: Administrator


Książka Pawła Zuchniewicza: Jan Paweł II: „Będę szedł naprzód”

Pierwsza część powieści rozpoczyna się w chwili wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Śledzimy losy Papieża w czasie pierwszych pielgrzymek, jesteśmy z nim w czasie zamachu na placu Świętego Piotra...
Czytaj więcej...
Dodano: 05.10.2009 (poniedziałek)
Autor: Administrator


Dodatkowy, krótszy adres serwisu!

Od pewnego czasu aby odwiedzić nasz serwis można skorzystać z krótszego adresu www.jp2.cba.pl, który przekieruje was bezpośrednio na www.janpaweldrugi.cba.pl. Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu można będzie korzystać z dotychczasowego adresu.
Dodano: 05.08.2009 (środa)
Autor: Administrator


Pomóż w rozbudowie serwisu!

Nasza strona nie zawiera wszystkich informacji o polskim papieżu. Jeśli nie znalazłeś informacji której szukałeś, prosimy o KONTAKT. Twoja uwaga pomoże w rozbudowie serwisu i dostosowaniu go do Twoich potrzeb. Mimo że napisanie jej zajmie Tobie tylko chwilę.
KONTAKT z serwisem
Dodano: 28.07.2009 (wtorek)
Autor: Administrator


Komisja teologów popiera beatyfikację Jana Pawła II

Komisja teologów, która zebrała się w środę w watykańskiej Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych, opowiedziała się za uznaniem heroiczności cnót Jana Pawła II. Tym samym proces beatyfikacji przeszedł do decydującej fazy...
Czytaj więcej...
Dodano: 14.05.2009 (czwartek)
Autor: Administrator


IV rocznica śmierci Jana Pawła II

Dziś o 21:37 ponownie przeżyjemy wydarzenia z 2 kwietnia 2005 roku, wspominając odejście Sługi Bożego Jana Pawła II do Domu Ojca. Zachęcamy do wspólnych modlitw o rychłą beatyfikację naszego rodaka oraz do przesyłania materiałów (opisów, reportaży czy zdjęć) na naszą skrzynkę elektroniczną. Szczegóły w dziale...
...KONTAKT
Dodano: 02.04.2009 (czwartek)
Autor: Administrator


Benedykt XVI zmienił decyzję Jana Pawła II

Benedykt XVI zdjął ekskomunikę z czterech biskupów lefebrystów, wyświęconych bez zgody papieża Jana Pawła II w 1988 roku. Zapoczątkowało to wtedy schizmę Bractwa świętego Piusa X, założonego przez arcybiskupa Marcela Lefebvre'a.
Czytaj więcej...
Dodano: 24.01.2009 (sobota)
Autor: Administrator


:::Wróć do spisu newsów:::
:::Wróć do aktualnych newsów:::
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013