Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Czwartek, 18 Lipca 2019      6:46:10      Imieniny obchodzą: Kamil, Karolina, Robert
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

O serwisie

Historia istnienia strony

Strona istnieje od 29 lipca 2007 roku. Początkowo serwis dostępny był pod adresem www.janpaweldrugi.yoyo.pl, jednak obecnie witryna służy nam do testów, informując zarazem o właściwym adresie (www.janpaweldrugi.cba.pl), z którego korzystamy po dziś dzień. Być może spotkałeś się już z nazwą „Jan Paweł II - człowiek Boga” lub nawet gościłeś na naszych stronach.

Główne założenia serwisu

Serwis poświęcony jest polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II, chociaż prezentujemy także najważniejsze wydarzenia z życia Lolka (młodego Karola Wojtyły) oraz ks. Wojtyły. Staramy się tworzyć serwis prezentujący najważniejsze informacje w sposób przyjazny i czytelny dla przeciętnego internauty, także takiego który dopiero poznaje świat stron www. W tym celu tworzymy menu działające w sposób intuicyjny, prosty, a zarazem nie utrudniającym zapoznawania się z treścią serwisu.
Jeśli jednak mimo tych starań korzystanie z serwisu uważasz, Drogi Internauto za trudne - przekaż nam swoje uwagi za pomocą zakładki kontakt.


Posiadasz materiały dotyczące polskiego papieża i chcesz się nimi podzielić - zapraszamy do działu KONTAKT. Pamiętaj zawartość serwisu zależy także od Ciebie!
Strona główna do góry↑↑
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013