Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Zgoda na kanonizację Jana Pawła II
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019      20:06:38      Imieniny obchodzą: Łukasz, Kaja, Nastazja
Ostatnio serwis aktualizowano: 05-07-2013

O serwisie

Historia istnienia strony

Strona istnieje od 29 lipca 2007 roku. Początkowo serwis dostępny był pod adresem www.janpaweldrugi.yoyo.pl, jednak obecnie witryna służy nam do testów, informując zarazem o właściwym adresie (www.janpaweldrugi.cba.pl), z którego korzystamy po dziś dzień. Być może spotkałeś się już z nazwą „Jan Paweł II - człowiek Boga” lub nawet gościłeś na naszych stronach.

Główne założenia serwisu

Serwis poświęcony jest polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II, chociaż prezentujemy także najważniejsze wydarzenia z życia Lolka (młodego Karola Wojtyły) oraz ks. Wojtyły. Staramy się tworzyć serwis prezentujący najważniejsze informacje w sposób przyjazny i czytelny dla przeciętnego internauty, także takiego który dopiero poznaje świat stron www. W tym celu tworzymy menu działające w sposób intuicyjny, prosty, a zarazem nie utrudniającym zapoznawania się z treścią serwisu.
Jeśli jednak mimo tych starań korzystanie z serwisu uważasz, Drogi Internauto za trudne - przekaż nam swoje uwagi za pomocą zakładki kontakt.


Posiadasz materiały dotyczące polskiego papieża i chcesz się nimi podzielić - zapraszamy do działu KONTAKT. Pamiętaj zawartość serwisu zależy także od Ciebie!
Strona główna do góry↑↑
Nasz Baner:
janpaweldrugi.cba.pl
O serwisie | Sponsorzy | Reklama | Mapa strony | Kontakt

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam publikowane przez CBA.PL (wyświetlane powyżej nagłówka strony).
----------------------------------
Teksty zostały przygotowane przez serwis www.janpaweldrugi.cba.pl, chyba że napisano inaczej. Wyrażamy zgodę na ich publikację pod warunkiem podania źródła w postaci hiperłącza (linku)! ::Zobacz jak to zrobić::

Copyright © 2007 - 2013